تحقیق و تفحص از وزارت نفت باید در دستور کار مجلس قرار گیرد

تحقیق و تفحص از وزارت نفت باید در دستور کار مجلس قرار گیرد تحقیق و تفحص از وزارت نفت باید در دستور کار مجلس قرار گیرداحمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اظهارات آقای زاکانی در نشست خبری امروز مبنی بر اینکه آقای تاجگردون در شرکت نفت گچساران دست به رانت و لابی می‌زند، گفت: موضع مجلس در مقابل شرکت نفت مشخص نیست و این موضوع فقط مختص به شرکت نفت گچساران نمی‌شود و متاسفانه در خصوص شرکت نفت مشکلات زیادی داریم.
او افزود: در مجلس دهم وزیر نفت به مجلس آمد و این جمله را گفتند که افتخار وزارت نفت استخدام بسیاری از نمایندگان در این وزارتخانه است و همه نمایندگان به او احسنت گفتند.
فلاحی تصریح کرد: بررسی مشکل وزارت نفت و تصمیم‌گیری در این موضوع به عهده مجلس است و باید منتظر بمانیم که مجلس هفته آینده آغاز به کار کند.
وی گفت: اظهارات زاکانی درباره اعتبارنامه تاجگردون که مستندانی هم برای آن در اختیار دارد باید مورد بررسی قرار گیرد.
بیشتر بخوانید
شاکری: اعتراض به اعتبارنامه نمایندگان یکی از ظرفیت‌های مجلس است/ زاکانی: کمیسیون تحقیق اسناد ما را بررسی نکرد
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تحقیق و تفحص از وزارت نفت باید در دستور کار نمایندگان مجلس یازدهم قرار گیرد، علاوه بر این در زمینه‌های مختلف هم باید این موضوع عملیاتی شود.
فلاحی گفت: یکی از شأن‌های مجلس نظارتی است و از آنجایی که قرار شد بحث قانون‌گذاری در همین حد کافی باشد این مجلس باید بحث نظارتی را بیشتر پیگیری کند و قطعا یکی از موارد برنامه‌ریزی در همین خصوص است.