خطر برق گرفتگی درنزدیک شدن به تاسیسات اداره برق

خطر برق گرفتگی درنزدیک شدن به تاسیسات اداره برق عزیزآبادی مدیر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، با اشاره در دسترس بودن برخی تاسیسات برق شهری این شرکت در سطح شهر‌ها و روستا‌ها از مردم خواست برای جلوگیری از برق گرفتگی و حوادث ناشی از آن به هیچ وجه به این تاسیسات نزدیک نشوند.
عزیزآبادی افزود: شرکت توزیع برق استان مرکزی به واسطه نوع خدماتی که به مردم می‌دهد تجهیزات و تاسیساتی دارد که در سطح شهر و روستا در دسترس عموم مردم قرار دارد که کودکان هم از جمله این عموم مردم هستند که به این تجهیزات از جمله تابلو‌های برق‌های ما در شهرو روستا ممکن است دسترسی داشته باشند.
او اضافه کرد: به دلایل فنی، فرسایش و استهلاک و یابهره برداری ممکن است این تاسیسات وتجهیزات برقدار شوند که در ظاهر مشخص نیست.
مدیر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از مردم خواست اگر مشاهده کردند تجهیزات برقدار شده اند، درب تابلو‌ها باز هستند و یا درب پایه چراغ‌های روشنایی بلوار‌ها باز هستند به هیچ وجه به آن‌ها دست نزنند و در اسرع وقت موضوع را با تلفن ۱۲۱ به اداره برق اطلاع بدهند تا همکاران رفع خطر کنند.
/ ج