کریمیان: رقابت در انتهای جدول لیگ برتر تنگاتنگ است

کریمیان: رقابت در انتهای جدول لیگ برتر تنگاتنگ است کریمیان: ۱۰ نفره شدن نفت مسجد سلیمان کار ما را سخت‌تر کرد/ رقابت در انتهای جدول تنگاتنگ استمهرداد کریمیان، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص بازی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی خوبی بود، اما در ابتدای بازی تمرکز کافی نداشتیم و گل خوردیم که در ادامه توانستیم به بازی برگردیم و گل مساوی را بزنیم. ۱۰ نفره شدن نفت مسجد سلیمان کار ما را سخت‌تر کرد، زیرا یکی از نقاط قوت این تیم دفاع خوب و مهارت در ضد حملات است.
کریمیان در ادامه گفت: با تغییراتی که در تیم و شیوه بازی ایجاد کردیم به گل رسیدیم و در کنار آن موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. در بیشتر دقایق، بازی دست ما بود، اما روی ناهماهنگی گل خوردیم. با این حال شخصیت تیم ما این گونه است که بجنگیم و به همین دلیل توانستیم دوباره به بازی برگردیم و گل مساوی را بزنیم. دوست داشتیم ۳ امتیاز این بازی را بگیریم، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و در نهایت بازی مساوی شد.
مربی شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این سوال که آیا در این بازی شیوه نامه های بهداشتی رعایت شد گفت: مسئولان باشگاه، اداره ورزش و جوانان استان بوشهر و مسئولان برگزار کننده مسابقات تا جایی که توانستند امکانات لازم برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کردند. اگر هم در بازی ما برابر نفت مسجد سلیمان دستورالعمل های بهداشتی تمام و کمال رعایت نشد، دلیلش این بود که تازه مسابقات آغاز شده و مطمئنا در ادامه شرایط بهتر خواهد شد.
رزاق پور: می‌توانستیم نفت را ببریم، اما روی ۲ غافلگیری گل خوردیم/ گاهی اوقات امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود ندارد
او درباره شرایط تیمش در جدول گفت: در انتهای جدول رقابت میان تیم‌ها تنگاتنگ است و امتیازات به هم نزدیک است. ما تلاش می‌کنیم در مسابقات پیش رو بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم تا شاهین شهرداری در لیگ بماند.
کریمیان در واکنش به عدم بازگشت "میشو" به ایران و تمایل بازیکنان شاهین شهرداری برای سرمربی شدن او در صورت جدایی "میشو" گفت: به هر حال نظر باشگاه مهم است و مسئولان باشگاه باید درباره این موضوع تصمیم گیری کنند. تا امروز تمام برنامه هایمان را از "میشو" گرفتیم و هنوز هم منتظر بازگشت او هستیم. قطعا اگر "میشو" برگردد، تیم نتایج بهتری می گیرد، زیرا او مربی با دانش و باتجربه‌ای است و شاهین شهرداری با حضور او نتایج خوبی کسب کرد. به هر حال تصمیم گیری درباره مسائل تیم برعهده باشگاه است و آن‌ها باید تصمیم گیری کنند.